• Свеж
Американскиот Металкрафт BWC9 Зачини Решетката, Црна, 9 l x 6 W x 3 q H
zoom_in

Американскиот Металкрафт BWC9 Зачини Решетката, Црна, 9 l x 6 W x 3 q H

DEN 334.88

Стока
check Во продавницата

Димензии на пакетот : 14 Тежина на пакетот : 15,0 фунти. Земја На Потекло : Кина. Дел Број : BWC9. Можете да ги користите овие за сервирање сендвичи, држење зачини и многу повеќе. Американски Металкрафт, Ад. Бренд производи. Произведено Во Кина. Bwc9 серија производ.

Поврзани производи..