• Свеж
Смешноста на свеста за аутизам знаме за мека маска за спиење за очи за спиење за слепите совршени блокови светлина со прилагодлива лента
zoom_in

Смешноста на свеста за аутизам знаме за мека маска за спиење за очи за спиење за слепите совршени блокови светлина со прилагодлива лента

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да се пее, удобно, лесен, мек и лесен за носење, ефикасно засенчување, мал асистент за спиење, помага во спиењето и олеснување на заморот на очите Блокирајте ја светлината : Печатената маска за очи е совршена за црна светлина за блажен ноќен сон или пријатна дремка што ви треба длабоко да спиете насекаде. Блокира дизајн на светлина за да се обезбеди целосен темнина, ви нуди животна средина во средината на ноќта. Маската за еј ви овозможува целосно да ја елиминирате светлината. Прилагодлива лента : Маската за очи за спиење е дизајн со прилагодлив опсег, што е костум за жени жени, ви овозможува да ја затегнете маската за спиење доколку е потребно за понатамошно отстранување на светлината, да обезбедите удобна околина за спиење за вас. Прилики : Прилагодено покритие за око може да се користи во широк спектар на прилики, како што се дневен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Совети за чистење : Маската за спиење за жени жени е предложена миење на рацете. Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да се пее, удобно, лесен, мек и лесен за носење, ефикасно засенчување, мал асистент за спиење, помага во спиењето и олеснување на заморот на очите. Блокирајте ја светлината : Печатената маска за очи е совршена за црна светлина за блажен ноќен сон или пријатна дремка што ви треба длабоко да спиете насекаде.

Поврзани производи..