• Свеж
ЏОЛИМЕР Расадник Бели Полици За Ѕид, Комплет од 4 Пловечки Полици за Книги за Детска Соба, Ѕидни Полици Со Слики За Спална Соба, Дневна Соба, Канцелариски Декор, 16 инч
zoom_in

ЏОЛИМЕР Расадник Бели Полици За Ѕид, Комплет од 4 Пловечки Полици за Книги за Детска Соба, Ѕидни Полици Со Слики За Спална Соба, Дневна

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Секоја полица има 2 претходно дупчат дупки за лесна инсталација Вклучен е хардвер за монтирање. Дупките за дупчење не се видливи откако книгите ќе бидат поставени на полиците. ПЛОВЕЧКА ПОЛИЦА за КНИГИ : ставете ги ниско надолу во собата на вашето дете за уредно да ги чувате нивните книги додека ги прикажувате нивните прекрасни корици, правејќи ги нивните книги подостапни и поттикнувајќи ја љубовта кон книгите да се развиваат (Книги 4 х бели полици со иста големина-15,75" Л х 3,94" В х 1,57 " Ч, употребливиот простор на полицата е околу 3 инчи длабочина. ДЕКОРАТИВНИ 4 х бели полици со иста големина-15,75" Л х 3,94" В х 1,57 " Ч, употребливиот простор на полицата е околу 3 инчи длабочина. ДЕКОРАТИВНИ И ПРАКТИЧНИ : Совршени За дневна соба, спална соба, кујна, расадник, канцеларија. Тие се совршени за прикажување книги, играчки, фотографии, плочи и многу повеќе. УНИКАТЕН ПОДАРОК : Нашите бели полици не се само за украсување на домот, туку и одличен подарок за вашето семејство или пријатели. КАКО ДА ГИ ИНСТАЛИРАТЕ ПОЛИЦИТЕ : Секоја полица има 2 претходно дупчат дупки за лесна инсталација. Правите линии и скриениот хардвер за монтирање прават вашите книги да изгледаат како да лебдат!. Бели Полици за Книги - Сет од 4, лесен е за употреба и обезбедува одличнаesетика.

Поврзани производи..