• Свеж
Ранец за германски Овчарски Кучиња псвод, Ранец За Лаптоп, Ранец За Машки И Женски Колеџ, Погоден За Патување, Работа И Училиште
zoom_in

Ранец за германски Овчарски Кучиња псвод, Ранец За Лаптоп, Ранец За Машки И Женски Колеџ, Погоден За Патување, Работа И Училиште

DEN 511.84

Стока
check Во продавницата

Голем Студентски Ранец Со Главен Оддел Во Кој Може Да Се Смести Лаптоп Од 15 Инчи Лесно Може Да Поставува Дневни Потреби И Електронски Додатоци. Книги, Книги, Списанија Итн. Може Да Се Постави, А Преградата Внатре Е Попогодна За Класифицирано Складирање. Уредно Организирајте Ги Вашите Предмети. Ранецот За Германски Овчар Е Изработен Од Водоотпорна И Издржлива Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Дизајн За Заштита На Задниот Гребен, Кој Е Лесен И Лесен За Носење. Предниот Џеб На Главната Чанта Има Дизајн На Капак Со Патент, Обезбедувајќи Подобар Ефект Отпорен На Дожд. Прилагодливите Ремени За Рамо Може Да Се Прилагодат На Вашата Удобна Должина. Задебелување На Задната Перница, Намалување На Товарот И Заштита На ' Рбетот, Што Го Прави Повеќе Дише. Закривениот Дизајн На Ременот Одговара На Ergономијата. Мултифункционален Ранец За Одмор, Удобен Ранец, Погоден За Девојчиња, Тинејџери И Возрасни, Многу Погоден За Кампус, Летни Кампови, Спортски Активности, Туризам, Излети, Колеџи, Канцеларии, Шопинг, Кампување, Пешачење, Патување Итн. Лесен Студентски Ранец Од 15 Инчи Со Главен Џеб, Преграда Внатре, Преден Џеб И Мрежест Џеб Од Двете Страни. На Врвот Има Засилен Ремен За Носење, Кој Може Да Се Користи За Носење Или Закачување. Лесен За Чистење Ранец Со Прилагодливи Ремени За Рамо И Дебела Подлога Одзади. Удобно И Поудобно. Класичниот И Модерен Дизајн Го Прави Овој Ранец Не Само Едноставна Торба, Туку И Професионален Канцелариски Ранец, Улична Фитнес Модна Торба, Торба За Колеџ Во Кампусот, Младинска Студентска Торба И Лична Торба За Патување За Возрасни. Тоа Е Исто Така Прекрасен Подарок За Себе и За Неа. Голем Студентски Ранец Со Главен Оддел Во Кој Може Да Се Смести Лаптоп Од 15 Инчи. Лесно Може Да Поставува Дневни Потреби И Електронски Додатоци. Книги, Книги, Списанија Итн. Може Да Се Постави, А Преградата Внатре Е Попогодна За Класифицирано Складирање. Уредно Организирајте Ги Вашите Предмети. Ранецот За Германски Овчар Е Изработен Од Водоотпорна И Издржлива Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Дизајн За Заштита На Задниот Гребен, Кој Е Лесен И Лесен За Носење. Предниот Џеб На Главната Чанта Има Дизајн На Капак Со Патент, Обезбедувајќи Подобар Ефект Отпорен На Дожд. Прилагодливите Ремени За Рамо Може Да Се Прилагодат На Вашата Удобна Должина. Задебелување На Задната Перница, Намалување На Товарот И Заштита На ' Рбетот, Што Го Прави Повеќе Дише. Закривениот Дизајн На Ременот Одговара На Ergономијата. Мултифункционален Ранец За Одмор, Удобен Ранец, Погоден За Девојчиња, Тинејџери И Возрасни, Многу Погоден За Кампус, Летни Кампови, Спортски Активности, Туризам, Излети, Колеџи, Канцеларии, Шопинг, Кампување, Пешачење, Патување Итн. Лесен Студентски Ранец Од 15 Инчи Со Главен Џеб, Преграда Внатре, Преден Џеб И Мрежест Џеб Од Двете Страни. На Врвот Има Засилен Ремен За Носење, Кој Може Да Се Користи За Носење Или Закачување.

Поврзани производи..