• Свеж
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Дама Бубачка Полка Точка Илустрација
zoom_in

Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Дама Бубачка Полка Точка Илустрација

DEN 255.68

Стока
check Во продавницата

●Држете до 4,4 килограми ● - вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали предмети ●РАБОТИ на РАЗЛИЧНИ МАЗНИ ПОВРШИНИ q - лепливи ѕидни закачалки работат на различни мазни површини, вклучувајќи насликани ѕидови, готово дрво, насликани бетонски блокови од гареж, ламинат, стакло, метал и плочки. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - не се потребни алатки. Лесно користете без клинци, завртки или оштетување на дупчење дупки. Само излупете го задниот филм и залепете го. Препорачуваме да го користите 3-4 часа по вметнувањето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КУКИ-овие силни куки можат да ги користат како ѕидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за чорапи за камини итн. Задоволете Ги Сите Ваши Потреби. Не заборавајте да го купите ОВА КАКО СОВРШЕН ПОДАРОК за вашето семејство и пријатели. ●ПО ГАРАНЦИЈА за ПРОДАЖБА-ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на нашите услуги за континуирано подобрување на задоволството на клиентите. Ние сме убедени во нашите самолепливи производи за куки. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,. "Боја : Уникатна шема отпечатена во Внатрешноста На мазната Површина На огледалото Капацитет На Тежина : Материјал од 4,4 фунти : Количина На Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 1 х Големи Ѕидни Куки Со четири Мали куки Универзален Дизајн : Може Да се користи На Сите Чисти И Рамни површини во затворени простории и на отворено, Надворешна винилна обвивка/Решетка, Внатрешен Двор Дрвен Мебел, Скари Во Дворот, Павилјонски Светла, Виси Декорација на Тремот итн.

Поврзани производи..