• Свеж
Кадимендиум камиони со топчиња, ладни топки топки топки бикови ореви Атрактивни лесни RC висат камиони со бикови топки за RC Model Car Car
zoom_in

Кадимендиум камиони со топчиња, ладни топки топки топки бикови ореви Атрактивни лесни RC висат камиони со бикови топки за RC Model Car Car

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Материјал за легура на цинк : Топките со камиони со камиони се изработени од висококвалитетен материјал за легура на цинк, кој е издржлив, безбеден и еколошки и има долг животен век Долен центар на гравитација : Спуштање на центарот на гравитација со зголемување на тежината на RC -помагалата во искачувањето, ја подобрува стабилноста, ракувањето и поголема привлечност. Реализам : Аспектите на реализмот и симулацијата се добро направени за да го направите вашиот RC автомобил да изгледа поладен и поуникатен. Декорација : Украсете го вашиот модел автомобил за да го направите попривлечен, симулациските украси го прават вашиот автомобил поладен. Лесен и преносен : Ореви со топки со браник не заземаат простор, лесни за носење кога излегуваат, лесни и преносни. Материјал за легура на цинк : Топките со камиони со камиони се изработени од висококвалитетен материјал за легура на цинк, кој е издржлив, безбеден и еколошки и има долг животен век. Долен центар на гравитација : Спуштање на центарот на гравитација со зголемување на тежината на RC -помагалата во искачувањето, ја подобрува стабилноста, ракувањето и поголема привлечност. Реализам : Аспектите на реализмот и симулацијата се добро направени за да го направите вашиот RC автомобил да изгледа поладен и поуникатен. Декорација : Украсете го вашиот модел автомобил за да го направите попривлечен, симулациските украси го прават вашиот автомобил поладен. Лесен и преносен : Ореви со топки со браник не заземаат простор, лесни за носење кога излегуваат, лесни и преносни. Материјал за легура на цинк : Топките со камиони со камиони се изработени од висококвалитетен материјал за легура на цинк, кој е издржлив, безбеден и еколошки и има долг животен век.

Item Type:
 Hanging Truck Balls Nuts
Material:
Zinc Alloy
Size:
Approx. 48 x 34 x 11mm / 1.9 x 1.3 x 0.4in
Application:
Suitable for Most Brands
Package List:
1 x Hanging Truck Balls Nuts:
1 x Rope:
Note:
1. Manual measurement, please allow 1‑3mm error, thank you! :
2. Due to differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:

Поврзани производи..