• Свеж
Мускар 2020 Налепници за дипломирање Теми за дипломирање Капчиња за фаворизирање на етикети самостојно лепило налепници за подароци
zoom_in

Мускар 2020 Налепници за дипломирање Теми за дипломирање Капчиња за фаворизирање на етикети самостојно лепило налепници за подароци

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Receiveе добиете 2 ролни налепници за теми за дипломирање (1000 парчиња), 8 стилови на налепници за ретро дипломирање го прават погоден за прослава на церемонијата на дипломирање Овие налепници можат да се користат за многу прилика. За време на живата церемонија на дипломирање, можете да го користите за да ги украсите вашите внимателно подготвени подароци и писма, залепете ги на домашна слаткарница и да му ги дадете на семејството и пријателите. Исто така е добра декорација да се стави на покана за дипломирање. Квалитетен материјал : Налепницата е изработена од обложена хартија, која има силна адхезија, не е лесно да се спушти, издржлива за да ја користите, може да додаде виталност на вашата забава за дипломирање. Димензии : Секоја тркалезна налепница мери со дијаметар од 1,5 инчи.

Поврзани производи..