• Свеж
Замена за метабо БС 14.4 6.02105.50 Батерија по техничка прецизност
zoom_in

Замена за метабо БС 14.4 6.02105.50 Батерија по техничка прецизност

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Замена за метабо BS 1450 батерија на батерија. Единица по продажба : 1. Замена за метабо BS 14.50 батерија на батерија. Единица по продажба : 1. Замена за метабо BS 14.50 Батерија Оваа ставка не е произведена од Метабо.

Поврзани производи..