• Свеж
CS Hyde 17-Fibgx фиберглас со најголема адхезија, силиконо лепило, 6 x 36 јарди
zoom_in

CS Hyde 17-Fibgx фиберглас со најголема адхезија, силиконо лепило, 6 x 36 јарди

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Направено од тесно ткаена стаклена ткаенина Силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина. Направено од тесно ткаена стаклена ткаенина. Силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина. Лента со фиберглас од врвно одделение е лента чувствителна на притисок направена од тесно ткаена стаклена ткаенина и силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина.

Поврзани производи..