• Свеж
Sewacc 100 парчиња Божиќно фото клип Божиќна облека Божиќна облека Ономнет папка со фотографии дрвена фото клип мини дрвена облека за облеки Постави занаетчиски клипо?
zoom_in

Sewacc 100 парчиња Божиќно фото клип Божиќна облека Божиќна облека Ономнет папка со фотографии дрвена фото клип мини дрвена облека

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

ПИН за облека за одмор- Широк спектар на апликации : Користете ги за сите ваши потреби, како што се виси мала облека, слики, занаети, подароци, украси за домови, материјали за одмор, училишни проекти Божиќен клип за снегулка-? Материјал : Овие божиќни клипови се изработени од дрво со метална пролет, 6 стилови декоративни делови залепени на неа, доволно и имаат добра брзина, што ги прави добро направени за деликатни и сложени конструкции за занаетчиски дрвени. XMAS MINI CLATEREPIN-Симпатична дизајн - За висечка облека, занаетчиски проекти, подароци, роденден, училишни проекти, украси за новогодишни елки, украси за домови и канцеларии, предмети за празници,. Мали клипови од дрво- светли бои : украсете ја вашата куќа за да ја направите вашата куќа да изгледа поубава. Направете го вашиот живот посреќен. Виси дрвени фотографии облеки-? Што ќе добиете : 50 x дрвен клип, можете да изберете според вашите потреби и преференции. ПИН за облека за одмор- Широк спектар на апликации : Користете ги за сите ваши потреби, како што се виси мала облека, слики, занаети, подароци, украси за домови, материјали за одмор, училишни проекти. Божиќен клип за снегулка-? Материјал : Овие божиќни клипови се изработени од дрво со метална пролет, 6 стилови декоративни делови залепени на неа, доволно и имаат добра брзина, што ги прави добро направени за деликатни и сложени конструкции за занаетчиски дрвени. XMAS MINI CLATEREPIN-Симпатична дизајн - За висечка облека, занаетчиски проекти, подароци, роденден, училишни проекти, украси за новогодишни елки, украси за домови и канцеларии, предмети за празници,. Мали клипови од дрво- светли бои : украсете ја вашата куќа за да ја направите вашата куќа да изгледа поубава. Направете го вашиот живот посреќен. Виси дрвени фотографии облеки-? Што ќе добиете : 50 x дрвен клип, можете да изберете според вашите потреби и преференции. Список на пакети 100 x Карактеристики на дрвени клипови - Светла боја : Декорирајте го вашиот дом и направете го вашиот дом да изгледа поубав.

Поврзани производи..