• Свеж
Sharvgun Исцелување кристал тигар пирамида метафизички камена фигура, 25-30 мм камен пирамида реики чакра-камења на скапоцен камен наполнет генератор со торбичка за под?
zoom_in

Sharvgun Исцелување кристал тигар пирамида метафизички камена фигура, 25-30 мм камен пирамида реики чакра-камења на скапоцен камен

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Камено име : -Тигер око, големина на основата : - 25-30 мм, висина : - 20-25 мм, тежина (грамови) : - 21 носи среќа, моќ, среќа, богатство. Идеално за давање, медитација, заздравување на енергијата, балансирање на чакра, реики, манифестација, балансирање на чакра, зголемување на енергија, наполнета енергија, заштита. Ја балансира енергијата преку нивниот врв. Се што е во рамките на електромагнетното поле на пирамидата, се верува дека се движи кон хармонија. Може да се користи за домашен декор или дури и заздравување, чакра, скапоцен камен за медитација. Погодно е за декорација на табели за домови и канцеларии, собирање, подароци, студија. Тоа е рачно изработена пирамида од природен камен оргонит, бојата може да биде dard или светлина, големината може да се разликува за 4-5 mm. Камено име : -Тигер око, големина на основата : - 25-30 мм, висина : - 20-25 мм, тежина (грамови) : - 21.

Поврзани производи..