• Свеж
Zerodeko 10 парчиња wallидни накит за накит украси куки накит стојат ѓердан држач wallидна плоча закачалки обетки wallид закачалка обетка на wallид Организатор на wallид мрежен ф
zoom_in

Zerodeko 10 парчиња wallидни накит за накит украси куки накит стојат ѓердан држач wallидна плоча закачалки обетки wallид закачалка

DEN 404.16

Стока
check Во продавницата

Пластика Panelица wallидна панел : Накитот за прстени, ѓердан и обетки се многу лесни за прикажување и собирање кога ќе се обеси на неа. Држач за обетки на решетки : Овој организатор на ѓердан од wallидот работи складирање и прикажување на различните ѓердан, нараквици, обетки. Закана за нараквица : Погоден за обетки и треска, ќе биде корисно за организирање или прикажување на модниот накит. Држач за обетки за обесени wallидови : Овој организатор на wallид што го прикажува накитот може да биде дома, продавница за малопродажба, саем за трговија и многу повеќе. Држач на ѓердан : Организаторот на обетки на Wallидот е совршен за дисплеј во продавници за малопродажба и лична употреба, шик и прекрасна. Panelица wallидна панел : Накитот за прстени, ѓердан и обетки се многу лесни за прикажување и собирање кога ќе се обеси на неа. Држач за обетки на решетки : Овој организатор на ѓердан од wallидот работи складирање и прикажување на различните ѓердан, нараквици, обетки. Закана за нараквица : Погоден за обетки и треска, ќе биде корисно за организирање или прикажување на модниот накит. Држач за обетки за обесени wallидови : Овој организатор на wallид што го прикажува накитот може да биде дома, продавница за малопродажба, саем за трговија и многу повеќе. Држач на ѓердан : Организаторот на обетки на Wallидот е совршен за дисплеј во продавници за малопродажба и лична употреба, шик и прекрасна. Пакетот вклучува 10 x Организатор за накит 10 x Леплива налепница за карактеристики на инсталацијата -Материјал : Пластичен држач за ѓердан, монтирање на wallидот -боја : држач за обетка за обесено обетки -Големина : 14.

Поврзани производи..