• Свеж
Venum Contender evo bjj gi
zoom_in

Venum Contender evo bjj gi

DEN 1175.84

Стока
check Во продавницата

Памук Само миење на рацете. Внатрешна обичај ткаена лента. Внатрешен екран на јакна. Број на модел на ставка : Venum-03738-001-A0. Димензии на пакетот : 17. Само миење на рацете. Внатрешна обичај ткаена лента. Внатрешна јакна Екранот. Јакна на кандидатот за Venum BJJ Kimono е направена од бисер бран 350 GSM памук. Јакната има неколку засилувања на стратешки точки што ја зајакнуваат за зголемена издржливост. Панталоните на Venum Evo Kimono во 230 GSM памук, исто така, имаат неколку засилувања, особено во внатрешноста на ногата и глуждот. Контролата Ево БJJ Кимоно е задолжително за сите практичари на бразилскиот џиу џитсу кои бараат кимоно со одлична вредност за парите!.

Поврзани производи..