• Свеж
Робин птица цигара стакло од пепелници околу држачот за пушење на пепел за дома хотелска маса врвна декорација
zoom_in

Робин птица цигара стакло од пепелници околу држачот за пушење на пепел за дома хотелска маса врвна декорација

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Прекрасна стилска и елегантна стаклена пепелник е совршена за дома, дневна соба, спална соба, просторија за состаноци, канцеларија, дом, хотел, ресторан, кафе и автомобил, направете го како стилски подарок за пријатели, родители, семејство, најблиски на фестивали. Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1 сантиметар се нормални. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на набавка на нашата стаклена пепелник, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе го решиме за вас. Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга.

Поврзани производи..