• Свеж
Кафе за складирање на торбички со ленти Хозан, компатибилен со jk jl 4-врата Додатоци за организатори со мулти-џебови комплети за алатки за шишиња за пијалоци телефон?
zoom_in

Кафе за складирање на торбички со ленти Хозан, компатибилен со jk jl 4-врата Додатоци за организатори со мулти-џебови комплети

DEN 1119.84

Стока
check Во продавницата

【Издржлив и тежок материјал】 Складирањето на кафезот е добро изработено, добро вклопување и совршена ставка што дава простор за чување на кампување / итни предмети во вашиот JK Многу додатоци, ленти и џебови. Материјален и тежок материјал за ткаенини, разни големи и мали прегради, некои отворени, затворен патент и некој стил на лента, имаат одличен капацитет за оптоварување, изобилство и миење. 【Супер голем капацитет】 Прилично креативен и има добра количина на артикал, што му дава простор инаку ретко се користи. Има повеќе од доволно простор за да задржите сè што ќе ви треба и за долго патување или да ги погодите патеките. Суштински повеќенаменски пакет за складирање при патување за пешачење во кампување. Design Дизајн на два слоја】 Дизајн на партиција ја одделува внатрешноста на торбата за складирање во два слоја за повеќе складирање. Има многу простор за скоро што сакате во делот од патент. Постојат многу џебови за што и да може да се појави вашата имагинација. Тие ја расчистуваат товачката област и има повеќе од доволно простор за сè што сакате да носите. 【Уредно складирање】 сè на соодветно место. Не тресејќи се насекаде. Скоро сè е зачувано во торбичка со кафез со шипки и со многу простор за поштеда. Зачувајте ги сите видови на итни опрема, опрема за обновување, опрема за кампување и опрема покрај патот без да го заземате вашиот простор. 【Fitment-торбата со повеќе џебови одговара на JK JKU JL 4-врата, а не 2-врата, карго-торбата е лесна инсталација, таа се прицврстува на ролните шипки на автомобилот, или кој било друг празен простор, со лесно припивање со брзото -Селеавици. 【Издржлив и тежок материјал】 Складирањето на кафезот е добро изработено, добро вклопување и совршена ставка што дава простор за чување на кампување / итни предмети во вашиот JK. Многу додатоци, ленти и џебови. Материјален и тежок материјал за ткаенини, разни големи и мали прегради, некои отворени, затворен патент и некој стил на лента, имаат одличен капацитет за оптоварување, изобилство и миење. 【Супер голем капацитет】 Прилично креативен и има добра количина на артикал, што му дава простор инаку ретко се користи. Има повеќе од доволно простор за да задржите сè што ќе ви треба и за долго патување или да ги погодите патеките. Суштински повеќенаменски пакет за складирање при патување за пешачење во кампување. Design Дизајн на два слоја】 Дизајн на партиција ја одделува внатрешноста на торбата за складирање во два слоја за повеќе складирање. Има многу простор за скоро што сакате во делот од патент. Постојат многу џебови за што и да може да се појави вашата имагинација. Тие ја расчистуваат товачката област и има повеќе од доволно простор за сè што сакате да носите. 【Уредно складирање】 сè на соодветно место. Не тресејќи се насекаде.

Поврзани производи..