• Свеж
Племенска етничка со египет симболи маска за очи Спиење слепило со прилагодливи блокови од ленти, светло ноќна слепа за патување за спиење јога дремки мажи мажи
zoom_in

Племенска етничка со египет симболи маска за очи Спиење слепило со прилагодливи блокови од ленти, светло ноќна слепа за патување

DEN 796.80

Стока
check Во продавницата

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал-со големина од 8 "x 4" (LXW) за да ги собере повеќето луѓе, маската за очи за спиење е изработена од мека полиестерска ткаенина за удобност пријателски за кожата за да помогне во спиењето и да го олесни напрегањето на очите и е нежна и без притисок кога се носи . Совршено вклопување - маската за очи со прилагодливи ленти може да се прилагоди во должина за да одговара на вашиот удобен притисок и маската нежно се вклопува околу очите. Камените за прилагодување на микро-лентите ќе одговараат на потребите на повеќето луѓе. Го подобрува квалитетот на спиењето - соодветна маска за очи може да се користи како помош за спиење, ефикасно блокирање на светлината, и за време за ручек и за ноќно време, истовремено одржувајќи здраво снабдување со кислород и воздух. Лесно за чување - Меката ткаенина диктира дека оваа печатена маска за очи може лесно да се склопи, да се стави во торба со торбички торбички или џеб, а потоа да се отстрани и брзо да се врати во нормална состојба. Лесно е да се носи наоколу и да се добие добар ноќен сон каде и да патувате за бизнис. Мулти -оказија - Маска за очење на око може да се користи во различни ситуации, од секојдневните домови до хотели, авиони, настани за теренски активности, канцелариски дремки или кога патувате, соодветна маска за очи може да биде неопходна дома.

Поврзани производи..