• Свеж
Homoyoyo бар знаци метални знаци дома украси знаци ретро метален калај знак антички знаци лого гроздобер знаци за знак железо сликарство метал железо знак сликарство
zoom_in

Homoyoyo бар знаци метални знаци дома украси знаци ретро метален калај знак антички знаци лого гроздобер знаци за знак железо сликарство метал

DEN 152.96

Стока
check Во продавницата

Знаци- потсетник за старите денови Гроздобер знаци- гроздобер боја и уметнички дизајн. Калај знаци- Декор на wallидови ќе го осветли вашиот дом, бар, кафуле, хотел, канцеларија,. Гроздобер знаци за- боја : како што е прикажано. Материјал : железо. Големина : приближно. 30 * 20 * 0,2 см / 11,81 * 7,87 * 0,08 инчи (l * w * h). Гроздобер знак- Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за и практична употреба. Пакетот вклучува 1 * Моја гаража Моите правила гроздобер декоративни знаци лимен метален железен автомобил со знак за сликање за wallид бар -кафуле (стил 26) Карактеристики - Материјал : Ironелезо ретро метален калај знак. - Боја : Како што е прикажано на знаците за украси за домашни слики. - Големина : приближно. 30 * 20 * 0,2 см / 11.81 * 7,87 * 0,08 инчи (l * w * h) гроздобер знаци за. - Wallиден декор ќе го осветли вашиот дом, бар, кафуле, хотел, канцеларија, итн. - Гроздобер боја и уметнички дизајн Метал знак. - Исто така совршен за вашите роднини и пријатели кои сликаат гроздобер знак. - Потсетник за старите денови на железото сликарство. Гроздобер знаци што ги заборава информациите за знаците на оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за трајна и практична употреба. За вашиот дом, бар, кафуле, хотел, па дури и Office.tin ја потпишува гроздоберната боја и уметничкиот дизајн ќе ја обезбедат неговата практичност и популарност меѓу кономерите.

Поврзани производи..