• Свеж
Алатка за пиштол за вратоврска со кабел, најлонска кабелска алатка за вратоврска вратоврски за пиштол за грабнување за алатки за прицврстување на најлонски најлон
zoom_in

Алатка за пиштол за вратоврска со кабел, најлонска кабелска алатка за вратоврска вратоврски за пиштол за грабнување за алатки за прицврстување

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Точка на исечена точка : Автоматско отсекување на црвенило елиминирајќи ги рабовите на острината на кабелските врски за употреба со најлонски врски со кабел Прилагодлива напнатост : Прилагодувањето на напнатоста овозможува да се користи пиштолот за врзување на кабелот за стандардни и тешки кабелски врски, корисни и практични. Исечете го непречено : Дизајнот на рачката и активирањето на најлонската алатка за вратоврска ви овозможува да го затегнете прилагодувачот на дискот за да ја намалите кабелската вратоврска непречено. Лесно за работа со висока ефикасност : Алатката за прицврстување на кабелската вратоврска е лесна за работа и значително ја подобрува ефикасноста на работата, заштедувајќи и труд и време. Брзо стискање за да се намали : Како професионална алатка за кабелска вратоврска, брзото стискање лесно може да обезбеди и да ги намали кабелските врски, многу удобно. Точка на исечена точка : Автоматско отсекување на црвенило елиминирајќи ги рабовите на острината на кабелските врски за употреба со најлонски врски со кабел. Прилагодлива напнатост : Прилагодувањето на напнатоста овозможува да се користи пиштолот за врзување на кабелот за стандардни и тешки кабелски врски, корисни и практични. Исечете го непречено : Дизајнот на рачката и активирањето на најлонската алатка за вратоврска ви овозможува да го затегнете прилагодувачот на дискот за да ја намалите кабелската вратоврска непречено. Лесно за работа со висока ефикасност : Алатката за прицврстување на кабелската вратоврска е лесна за работа и значително ја подобрува ефикасноста на работата, заштедувајќи и труд и време. Брзо стискање за да се намали : Како професионална алатка за кабелска вратоврска, брзото стискање лесно може да обезбеди и да ги намали кабелските врски, многу удобно. FLUSH CUT POINT : Automatic flush cut off eliminates of sharpness edges on cable ties for use with nylon cable ties 2.

Item Type:
Cable Tie Gun
Material:
ABS
Applicable Tie Width:
Approx. 2.4 ~ 5.0mm / 0.09 ~ 0.2in
Suitable for fast bundling of cables and wires:
Package List:
1 x Cable Tie Gun:
Note:
Pay attention to the correct operation. :

Поврзани производи..