• Свеж
WCPJYZQ 60mm/80mm 3d Кристално Топче Стакло Врежана Минијатурна Земја Модел Сфера Кристално Занает Украс Глобус Домашна Декорација
zoom_in

WCPJYZQ 60mm/80mm 3d Кристално Топче Стакло Врежана Минијатурна Земја Модел Сфера Кристално Занает Украс Глобус Домашна Декорација

DEN 879.84

Стока
check Во продавницата

Шармантна Боја, Мистична Магична Моќ, Извонреден Занает Прилика ♥Канцелариско Биро, Декорација На Домот, Убав Избор На Подарок. Совршена декорација на вашата маса, биро, полици или ентериер. Истражете ја нивната покреативна страна во фотографијата. Можете да погледнете низ топката и да видите поинаков агол на светот. Шармантна Боја, Мистична Магична Моќ, Извонреден Занает. Прилика ♥Канцелариско Биро, Декорација На Домот, Убав Избор На Подарок. Совршена декорација на вашата маса, биро, полици или ентериер. Истражете ја нивната покреативна страна во фотографијата. Можете да погледнете низ топката и да видите поинаков агол на светот. Декорација на скулптура на статуатаматеријал : Кристалтехологија : 3Д гравирањеупотреба : Подарок За Астрономија, Вклучен Деловен Пакет За Подароци : 1 еез х Кристална Балнот : ве Молиме дозволете грешки од 0,5-1см поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Поврзани производи..