• Свеж
Oftuz 5 во 1 сад за игра за бебиња, игра за играње Активност со 5 одвојливи играчки перници за новороденче, вклучете 20 топки, душек за бебиња за новороденче до дете, играч
zoom_in

Oftuz 5 во 1 сад за игра за бебиња, игра за играње Активност со 5 одвојливи играчки перници за новороденче, вклучете 20 топки,

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

【Тема на животни】 5-во-1 тематски тематски сад за бебиња, дизајнирана да ги задоволи потребите на вашето бебе од време на стомакот до време на игра, обезбедувајќи им место за релаксирање, играње и вежбање на своето место за вештина 【Одвојување играчки】 Оваа игра за игра има 5 играчки што се одвојуваат, вклучувајќи перница, огледало за новороденчиња и 20 океански топки, обезбедувајќи многу стимулација и забава за вашето бебе. 【Безбедно за деца-Направено од овластен нетоксичен и еколошки материјал, оваа игра за игра е безбеден за малите од новороденче до дете на дете. 【Лесно чистење】 Оваа игра за игра е лесно бришење, правејќи го брзо и лесно чистење по време на стомакот или време на активност. 【Идеја за забавен подарок】 Со светли бои и забавен дизајн, ова е совршен избор за подарок за туш за бебиња или подарок за роденден!. 【Тема на животни】 5-во-1 тематски тематски сад за бебиња, дизајнирана да ги задоволи потребите на вашето бебе од време на стомакот до време на игра, обезбедувајќи им место за релаксирање, играње и вежбање на своето место за вештина. 【Одвојување играчки】 Оваа игра за игра има 5 играчки што се одвојуваат, вклучувајќи перница, огледало за новороденчиња и 20 океански топки, обезбедувајќи многу стимулација и забава за вашето бебе. 【Безбедно за деца-Направено од овластен нетоксичен и еколошки материјал, оваа игра за игра е безбеден за малите од новороденче до дете на дете.

Поврзани производи..