• Свеж
Замена на ушите влошки за Sony MDR-XB950BT MDR-XB950N1 MDR-XB950B1 MDR-XB950AP MDR-XB950/H Слушалки Слушалките Меки протеини кожни уши перници-црна
zoom_in

Замена на ушите влошки за Sony MDR-XB950BT MDR-XB950N1 MDR-XB950B1 MDR-XB950AP MDR-XB950/H Слушалки Слушалките Меки протеини кожни

DEN 223.68

Стока
check Во продавницата

Замена на меки протеински кожни перничиња за уши, наменети за : Sony MDR-XB950 BT слушалки Упатства за меморија од пена, заменете ги изгубените, оштетените или истрошените ушни перници за слушалките. Овие слушалки доаѓаат со протеинска кожа за дополнителна удобност и надградена мемориска пена за подобрување на блокирање на бучава. Обновувајте ги слушалките со овој висок квалитет на Earpad не е само за подобрување на удобноста и квалитетот на звукот, туку е и за одржување на здраво. Истрошените уши може да бидат основа за одгледување на непријатни бактерии како резултат на акумулираните години на пот. Најважната точка во инсталацијата : Отстранете го оригиналното лепило целосно. Ве молиме, ве молиме, побарајте го и пребарувањето преку Instrunction на You Tube ако не сте запознаени со инсталацијата. Замена на меки протеински кожни перничиња за уши, наменети за : Sony MDR-XB950 BT слушалки. Упатства за меморија од пена, заменете ги изгубените, оштетените или истрошените ушни перници за слушалките. Овие слушалки доаѓаат со протеинска кожа за дополнителна удобност и надградена мемориска пена за подобрување на блокирање на бучава. Обновувајте ги слушалките со овој висок квалитет на Earpad не е само за подобрување на удобноста и квалитетот на звукот, туку е и за одржување на здраво. Истрошените уши може да бидат основа за одгледување на непријатни бактерии како резултат на акумулираните години на пот. Најважната точка во инсталацијата : Отстранете го оригиналното лепило целосно. Ве молиме, ве молиме, побарајте го и пребарувањето преку Instrunction на You Tube ако не сте запознаени со инсталацијата. Плачи за ушни уши компатибилни со слушалките на Sony MDR-XB950 BT, перничињата се усогласуваат со монтажните натписи во рамките на слушалките за слушалки, лесно се влеваат на своето место.

Поврзани производи..