• Свеж
Yyzzh Sea otter со младенчиња што лебдат во сина морска вода, истегнете го капакот за бебиња за бебиња за бебиња, новороденче крошна, медицинска сестра, доење на доењето, д?
zoom_in

Yyzzh Sea otter со младенчиња што лебдат во сина морска вода, истегнете го капакот за бебиња за бебиња за бебиња, новороденче крошна,

DEN 255.84

Стока
check Во продавницата

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки ;. Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; висока еластична ткаенина, мека до Допир, еластичен и издржлив, лесен за чување и повеќенаменски и повеќенаменски; , ќебе, сонце, подлога за замена, итн. Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ;. Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци; нека мајката удобно дојат во секое време , каде било, заштити приватност; мала и лесна по преклопувањето, лесен за носење;. Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; ве молиме измијте го пред прво користете. Floating In Blue Sea Water Stretchy Baby Car Seat Cover Infant Canopy Nursing Covers Breastfeeding Cover Breathable Windproof Winter Scarf for Boys Girls[applicable scene] : car seat canopy, nursing scarf, shopping cart cover, baby stroller cover, high chair cover, diaper cover, медицинска сестра пончо, итн.3 " / 34 x 70 x 72 см; Целосно печатење на лице; Одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки; Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; Висока еластична ткаенина, мека на допир, еластична и издржлива, лесна за складирање и повеќенаменска цел; разноврсна : повеќе-употреба на доење на доење, не само како корица на седиштето на автомобилот, туку и како покривка на количката, капакот на шетачот, висока покритие на столот, шал, шал, ќебе, сонце, подлога за замена, итн; Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе; приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, кога вашето бебе спие во шетач или седиште за автомобили, обезбедете атмосфера пријателска, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци, странци, странци ; Нека мајката удобно дои во секое време, каде било, да ја заштити приватноста; Мала и лесна по преклопувањето, лесни за носење; упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; Ве молиме измијте го пред првата употреба.

Поврзани производи..