• Свеж
X-Dree Clear Flip Cap 6 Позиции на правоаголник начин за дистрибуција на напојување (чиста капаче за флип 6 позиции на правоаголник начин Caja de distribución de energía
zoom_in

X-Dree Clear Flip Cap 6 Позиции на правоаголник начин за дистрибуција на напојување (чиста капаче за флип 6 позиции на правоаголник начин

DEN 884.80

Стока
check Во продавницата

Име на производот : кутија за дистрибуција на електрична енергија; број на модел : C45 007-009 Погодно за : 6 позиции; надворешен материјал : пластика, метал. Боја : бела, сива; целокупна големина : 26 x 10 x 21. Нето тежина : 970g (PESO Neto : 970g. Содржина на пакет : 1 x кутија за дистрибуција на електрична енергија (Contenido del paquete : 1 x caja de distribución de energía. Product Name : Power Distribution Box;Model Number : C45 007-009. Suitable for : 6 Positions;External Material : Plastic, Metal. Color : White, Gray;Overall Size : 26 x 10 x 21. Нето тежина : 970g (PESO Neto : 970g. Содржина на пакет : 1 x кутија за дистрибуција на напојување (Contenido del Paquete : 1 x Caja de Distribución de Energía. Јасно капаче за флип 6 позиции правоаголник начин на дистрибуција на напојување со метал и пластика, со јасно капаче за флип, оваа кутија е погодна за 6 позиции. Продажба на модерни згради, како што се големи продавници, куќи за гости, лаборатории, фабрики и Училишта, итн. Материјален екстерно : Plástico, Metal Color : Blanc-O, Gris; Тамањо вкупно : 26 x 10 x 21.2 '' x 3,9 '' x 8.4 '' (l * w * h) peso neto : 970gcontenido del paquete : 1 x caja de distribución de energía.

Поврзани производи..