• Свеж
Пепелници за цигари крави и облаци образец кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за домашна канцеларија табела на врвот
zoom_in

Пепелници за цигари крави и облаци образец кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за домашна канцеларија табела на

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, кристално чисто, без меурчиња. Не може да се издвои, но моден држач за пепелници за домашна канцеларија за десктоп декорација на таблети. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Дизајн : Изрез дистрибуиран околу работ може да ја поправи цигарата и да избегне тркалање, погодно за место. Исто така, тоа е директен цилиндер може да биде многу добар за да се собере пепелта без летање. Преносен декоративен пепелник е дизајниран со фино полирање, мазните рабови не ги повредуваат рацете, внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Стилски цигара од пепел, држач за пепел е погоден за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија, украси за автомобили, кристално чиста, висока вредност, без разлика дали канцеларијата и домот се полни со стил. Кристално стакло. Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, кристално чисто, без меурчиња. Не може да се издвои, но моден држач за пепелници за домашна канцеларија за десктоп декорација на таблети. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Дизајн : Изрез дистрибуиран околу работ може да ја поправи цигарата и да избегне тркалање, погодно за место. Исто така, тоа е директен цилиндер може да биде многу добар за да се собере пепелта без летање. Преносен декоративен пепелник е дизајниран со фино полирање, мазните рабови не ги повредуваат рацете, внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење.

Поврзани производи..