• Свеж
60 парчиња налепници на државни мапи на САД, водоотпорни налепници за винил патувања за шишиња со вода за багаж, лаптоп гитара компјутер, гроздобер налепници за тине
zoom_in

60 парчиња налепници на државни мапи на САД, водоотпорни налепници за винил патувања за шишиња со вода за багаж, лаптоп гитара компјутер,

DEN 105.44

Стока
check Во продавницата

Трајни и водоотпорни : Направено од сосема нов ПВЦ винил филм и јасно отпечатен од германскиот печат на Хајделберг со висока дефиниција, овие ладни налепници се 100% водоотпорни Со одлична адхезија и издржливост, нашите налепници се еднократно, лесни за ставање и полетување без остатоци од лепливи остатоци. 60 парчиња различни прекрасни налепници : Нема случајна испорака и без дупликати! Овие добро дизајнирани налепници се со одличен асортиман и се дефинитивно совршени избори за фанатични налепници, подароци за празници, забави за забави, награди за настани, декорација на домови, проект за уметност во DIY, плочки за торби за подароци, итн. Гледањето е верување, овие налепници се токму така многу забава!. Секоја налепница е деликатно отсечена според формата и големината за удобна употреба. Сите налепници се со силна самолеплива поддршка, сè што треба да направите е да ја излупите хартијата за ослободување, а потоа поставете ја омилената налепница на сите посакувани места што се мазни. Залепете сега, веруваме дека сите се шарен светски креатор!. Употреба : Големините на налепници се 2 инчни рунди, специјално создадени за шишиња со вода, скејтборди, лаптопи, телефонски случаи, хидро колба, багаж, кутија за експлозија, налепница бомба, персонализирајте го вашиот Mac Book, i Phone, i Pad, Jeti шишиња со вода, чаши, Tumbler, Computers , слушалки, белешки, планери, врзива, шлемови, скутери, украсете браници за автомобили, простории, врати, прозорци, клупи и мебел. 100% гаранција за враќање на парите : Голема разновидност на налепниците за голема вредност! Налепници сакани од тинејџери, возрасни, употреба во домови и забави, итн. Слободно контактирајте не кога и да ви треба, ние се стремиме да ви обезбедиме искуство без проблеми со нашата поддршка од 24х7!. Трајни и водоотпорни : Направено од сосема нов ПВЦ винил филм и јасно отпечатен од германскиот печат на Хајделберг со висока дефиниција, овие ладни налепници се 100% водоотпорни. Со одлична адхезија и издржливост, нашите налепници се еднократно, лесни за ставање и полетување без остатоци од лепливи остатоци. 60 парчиња различни прекрасни налепници : Нема случајна испорака и без дупликати! Овие добро дизајнирани налепници се со одличен асортиман и се дефинитивно совршени избори за фанатични налепници, подароци за празници, забави за забави, награди за настани, декорација на домови, проект за уметност во DIY, плочки за торби за подароци, итн. Гледањето е верување, овие налепници се токму така многу забава!. Секоја налепница е деликатно отсечена според формата и големината за удобна употреба. Сите налепници се со силна самолеплива поддршка, сè што треба да направите е да ја излупите хартијата за ослободување, а потоа поставете ја омилената налепница на сите посакувани места што се мазни. Залепете сега, веруваме дека сите се шарен светски креатор!. Употреба : Големините на налепници се 2 инчни рунди, специјално создадени за шишиња со вода, скејтборди, лаптопи, телефонски случаи, хидро колба, багаж, кутија за експлозија, налепница бомба, персонализирајте го вашиот Mac Book, i Phone, i Pad, Jeti шишиња со вода, чаши, Tumbler, Computers , слушалки, белешки, планери, врзива, шлемови, скутери, украсете браници за автомобили, простории, врати, прозорци, клупи и мебел.

Поврзани производи..