• Свеж
D&D PowerDrive 1270-5M-12
zoom_in

D&D PowerDrive 1270-5M-12

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Појасот може да не дојде во картонски ракав. Квалитетни ремени за пренос на електрична енергија по конкурентна цена. Направено во Кина. Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени на производителот на САД од ист тип.

Поврзани производи..