• Свеж
Покани за крштевање Со Пликови, Бохо Цветен Туш За Бебиња Поканува Картички, Сина Бројаница Цвет Прва Покана За Причест, Прослава На Верска Церемонија На Крштевање
zoom_in

Покани за крштевање Со Пликови, Бохо Цветен Туш За Бебиња Поканува Картички, Сина Бројаница Цвет Прва Покана За Причест, Прослава На Верска Церемонија

DEN 159.68

Стока
check Во продавницата

Големина : секоја картичка за покана мери 4 "х 6" Секоја покана може да се вклопи во пликот, соодветната големина ги прави преносливи за носење и погодни за складирање без да заземаат многу простор. Количина : 25 Пополнете Покана Картички Со 25 Пликови Во собата. Поканете пријатели и семејства со овие прекрасни покани картичките можат да ги задоволат вашите потреби за забава. Секоја картичка е двострана печатена и има обилен дизајн на просторот за пополнување. Материјал : ние ги земаме висококвалитетните тешки картички за да ги произведеме нашите картички за покана, што е издржливо и отпорно на дамки и густо. Дебелиот висококвалитетен картон ги прави лесни за пишување за пополнување на персонализираните празни места. Елегантен елемент : Се Одликува со класичен религиозен, но модерен цветен дизајн на сина бројаница. Поканете ги сите да го прослават специјалниот ден со оваа елегантна картичка за покана. Широка примена : овие картички за покани се одлични за Крштевање, Прва Причест, Крштевка, Потврда, Помирување и Туш За Бебиња, што ќе им остави на вашите гости незаборавно сеќавање. Големина : секоја картичка за покана мери 4 "х 6". Секоја покана може да се вклопи во пликот, соодветната големина ги прави преносливи за носење и погодни за складирање без да заземаат многу простор. Количина : 25 Пополнете Покана Картички Со 25 Пликови Во собата. Поканете пријатели и семејства со овие прекрасни покани картичките можат да ги задоволат вашите потреби за забава. Секоја картичка е двострана печатена и има обилен дизајн на просторот за пополнување.

Поврзани производи..