• Свеж
Вајлер 58028 14 x 1/8 Тигар циркула железница тип 1 големо тркало за сечење, Z24U, 1 A.H, пила со голема брзина
zoom_in

Вајлер 58028 14 x 1/8 Тигар циркула железница тип 1 големо тркало за сечење, Z24U, 1 A.H, пила со голема брзина

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Дизајнирано специјално за сечење на шини со високи перформанси Остриот и издржлив жито од цирконија алумина ги задржува високите перформанси на сечење во текот на целиот живот на тркалото. Продолжен живот на тркалото на апликации со тешки работи. Двојното засилување обезбедува дополнителна сила за агресивно сечење. Метал грмушка од 1 инч отворен арбор за брзо лесно монтирање на гас и хидраулични железнички пили. Weiler 14 "x 1/8" "Tiger ZIRC Rail Type 1 Голем (58028) (10/секоја).

Поврзани производи..