• Свеж
Извршни канцелариски решенија Преносни прилагодливи алуминиумски лаптоп биро/штанд/табела Вентилирана w/fans fans fans fans глушец, подлога на глувчето, монтаж-нота-мек-кн
zoom_in

Извршни канцелариски решенија Преносни прилагодливи алуминиумски лаптоп биро/штанд/табела Вентилирана w/fans fans fans fans глушец,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Алуминиумска фиока со мала тежина - го олеснува носењето и го држи вашиот компјутер на речиси секоја позиција или агол Целосно прилагодливи нозе - ротирајте 360 степени и заклучете се на различни агли. Брзо пропаднат штанд за да го направи преносен. Повеќекратни намени - Табелата може да се користи и за ТВ -сад за вечера, звучна опрема, проектор, стоење, фиока за книги, биро за пишување и држач за таблети. Вклучува нозе што не се лизгаат за употреба на таблети и работна површина. Молчи за ладење на процесорот за USB напојување - Поврзете го USB -кабелот (вклучен) со вашиот компјутер за да ги напојувате тивките вентилатори за ладење. Гаранција за враќање на парите - Ако не ви се допаѓа или не го сакате тоа од која било причина, ние среќно ќе го прифатиме враќањето и ќе ви ги вратиме парите. Нема поставени прашања.

Поврзани производи..