• Свеж
Миг заварување жица, јаглероден челик, 0,045 ин.
zoom_in

Миг заварување жица, јаглероден челик, 0,045 ин.

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Здравје и безбедност при работа Земја на манифакторот : Кина. Производител : Запад. Здравје и безбедност при работа. Земја на манифакторот : Кина. Производител : Запад. Миг заварување жица, ER70 S6, јаглероден челик, диа.045, контејнер 11 lb. Јачина на затегнување (ПСИ) 77, 000, миг заварување.

Поврзани производи..