• Свеж
Зеродеко 10 парчиња 30мл шише шише шминка пумпа за шише Производител на меурчиња транспарентно шише за подпакување за жени козметика
zoom_in

Зеродеко 10 парчиња 30мл шише шише шминка пумпа за шише Производител на меурчиња транспарентно шише за подпакување за жени козметика

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Шише за пумпа за патувања- Лесно извадете ја течноста и другите работи и исчистете ги шишињата за патување Контејнери за сапуни за рака- доволно мали за да бидете добро вклопување во торбата за туширање во вашата торба за теретана. Пумпа за диспензери за сапуни- Едноставно решение за чест патник, шишиња за заштеда на простор. Патнички сапун пенемер- Опција за еднократна употреба за патување, преносен и безбедносен материјал. Шише со пумпа за пена- го држи вашиот шампон, балсам, лосион, миење на телото итн. Без никакви протекувања и е запечатено внатре. Контејнери за сапуни за рака- доволно мали за да бидете добро вклопување во торбата за туширање во вашата торба за теретана. Пумпа за диспензери за сапуни- Едноставно решение за чест патник, шишиња за заштеда на простор. Патнички сапун пенемер- Опција за еднократна употреба за патување, преносен и безбедносен материјал. Шише со пумпа за пена- го држи вашиот шампон, балсам, лосион, миење на телото итн. Без никакви протекувања и е запечатено. Пакетот вклучува 10 x карактеристики на празни шишиња- едноставно решение за чест патник, шишиња за заштеда на простор. - Боја : Транспарентен. - Големина : околу 9,4x3. - Опција за еднократно користење за патување, преносен и безбедносен материјал. - Лесно отстранете ги течноста и другите работи и исчистете ги шишињата за патување.

Поврзани производи..