• Свеж
Голема Точка На Среќа Железничка Партија Премин-Виси Вертикална Хартија Врата Банери - Пареа Воз Роденден Или Бебе Туш Ѕид Декорација Комплет - Внатрешна Врата Дек?
zoom_in

Голема Точка На Среќа Железничка Партија Премин-Виси Вертикална Хартија Врата Банери - Пареа Воз Роденден Или Бебе Туш Ѕид Декорација

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Сатен Железничка Партија Премин Внатрешна Врата Декор ВКЛУЧУВА : 10 тешки парчиња хартија да се создаде 3 вертикални банери и 10 дворови бела 2мм сатен кабел. Потребно е лесно склопување. ЗАБАВЕН БАНЕР ЗА ЗАБАВИ : вертикалните банери за висечки врати ќе го создадат тој фактор на леле на вашиот парен воз туш за бебиња или роденденска забава. Закачете се на влезот од вашиот настан, преку масата за храна или подароци или кој било отворен ѕиден простор за да создадете забавна фокусна точка. КОМПЛЕТ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА WALLИДОВИ : сите парчиња со знаме СО големина од 7,5 инчи широк x 10,75 инчи. Секое парче има претходно исечени дупки за лесно закачување СО вклучени 10 јарди бел сатенски кабел од 2 мм. Овој КОМПЛЕТ за декор за банери САМ ви овозможува да го изберете растојанието помеѓу секое парче и да го нанижете кабелот по саканата должина. Вклучени се и јасни лепливи налепници за прицврстување на кабелот на задниот дел од секое парче банер. ПРЕМИУМ ПАРТИСКИ МАТЕРИЈАЛИ : Железничка Партија Премин виси вертикална врата банер декорација парчиња се професионално печатени еднострани на тешки картон хартија. Секое парче банер е индивидуално прегледано и внимателно спакувано рачно. Гроздобер воз ѕид декорација комплет бара некои лесно собранието. Следете ја низата на броеви на задниот дел од секое парче банер и едноставно нанижете го вклученото каблирање низ претходно исечените дупки.

Поврзани производи..