• Свеж
Спиген Солиден Оклоп Дизајниран За Xperia 10 IV Случај-Мат Црна
zoom_in

Спиген Солиден Оклоп Дизајниран За Xperia 10 IV Случај-Мат Црна

DEN 1331.20

Стока
check Во продавницата

Еластична Апсорпција На Удари и Дизајн На Јаглеродни Влакна Флексибилен случај на ТПУ со внатрешна шема на пајак-веб и Подигната усна за заштита на екранот. Технологија за воздушно Перниче за апсорпција на удари. Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Xperia 10 IV Случај Компатибилен Со Xperia 10 IV. Еластична Апсорпција На Удари и Дизајн На Јаглеродни Влакна. Флексибилен случај на ТПУ со внатрешна шема на пајак-веб и Подигната усна за заштита на екранот. Технологија за воздушно Перниче за апсорпција на удари. Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Xperia 10 IV Случај Компатибилен Со Xperia 10 IV.

Поврзани производи..