• Свеж
Хгввнм Убава Девојка Влез Клуч Складирање Дневна Соба Десктоп Снек Послужавник Дома Декорација Божиќ Свадба Подароци
zoom_in

Хгввнм Убава Девојка Влез Клуч Складирање Дневна Соба Десктоп Снек Послужавник Дома Декорација Божиќ Свадба Подароци

DEN 11282.08

Стока
check Во продавницата

Погоден е за дневна соба, ходник, спална соба, просторија за одмор и други домашни простори Тоа е светла точка, без разлика каде е поставена, тоа ќе му даде на животот некоја боја. Стабилна основа, убава атмосфера, стабилно поставување. Симпатична девојка закуска овошје плоча. Дневна соба кафе маса декорација клуч послужавник. Погоден е за дневна соба, ходник, спална соба, просторија за одмор и други домашни простори. Тоа е светла точка, без разлика каде е поставена, тоа ќе му даде на животот некоја боја. Стабилна основа, убава атмосфера, стабилно поставување. Симпатична девојка закуска овошје плоча. Дневна соба кафе маса декорација клуч послужавник. Боја : розова сина материјал : синтетичко моделирање на смола : карактеристикипроменлива форма : категорија на табели : Цртан Филм Тип : Ангел Кабохонтип : божиќна декорација вистинските предмети се мерат рачно, и постои нормална грешка од 2-3СМ. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Поврзани производи..