• Свеж
3дроуз Бока Чика Ки, Флорида. Животот е подобар на плажа подарок - 22оз Штајн Кригла
zoom_in

3дроуз Бока Чика Ки, Флорида. Животот е подобар на плажа подарок - 22оз Штајн Кригла

DEN 343.84

Стока
check Во продавницата

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Миење садови/микробранова печка не се препорачува, поради златни акценти. Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај. Слика отпечатена од двете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Миење садови/микробранова печка не се препорачува, поради златни акценти. Бока Чика Ки, Флорида. Животот е подобар на плажа подарок Штајн Кригла е одличен начин да уживате во секој пијалок. Оваа керамичка штајн од 22 мл се одликува со голема цврста рачка, златна лента на работ и основата, заедно со украсно леење низ целата земја. Зошто да пиете од обична кригла кога прилагодената печатена кригла е толку поладна? Сликата е отпечатена од двете страни. Се препорачува миење раце, а не за употреба во микробранова печка.

Поврзани производи..