• Свеж
Манго Подароци Гигант Хармонија Крава Ѕвона Гроздобер Божиќ Декорација Ѕвона на Јаже Во собата на 3 Парчиња
zoom_in

Манго Подароци Гигант Хармонија Крава Ѕвона Гроздобер Божиќ Декорација Ѕвона на Јаже Во собата на 3 Парчиња

DEN 768.00

Стока
check Во продавницата

Комплет од 3 Ѕвона Дизајнирани со рустикална тема влијание за гроздобер и органско чувство Антички Златен Бакар и Сребрена Завршница. Направено од рециклирано железо и рустикално јаже од јута , Дрвен Клапер внатре кој произведува убав смирувачки тинкли и мирен звук. Антички златен финиш со еклектични врежани дизајни Од Индија. Големина На ѕвона : 10", 8" и 5,5 "Инчи, Виси Должина : 20" 17" и 12,5 " (Вклучувајќи јаже ). Може да се користи за различни намени - за правење Божиќни венци, Звуци На Двор и Градинарски Ветер, украси За Венчавки Итн. Комплет од 3 Ѕвона Дизајнирани со рустикална тема влијание за гроздобер и органско чувство. Антички Златен Бакар и Сребрена Завршница. Направено од рециклирано железо и рустикално јаже од јута , Дрвен Клапер внатре кој произведува убав смирувачки тинкли и мирен звук. Антички златен финиш со еклектични врежани дизајни Од Индија. Големина На ѕвона : 10", 8" и 5,5 "Инчи, Виси Должина : 20" 17" и 12,5 " (Вклучувајќи јаже ). Може да се користи за различни намени - за правење Божиќни венци, Звуци На Двор и Градинарски Ветер, украси За Венчавки Итн. Рустикалниот декор го подобрува постоењето на природна светлина и органски елементи со употреба на мирни, земјени тонови. Нуди чувство на спокојство и лесна удобност во форма на природно дрво, камен и метал.

Поврзани производи..