• Свеж
Чинии за Десерт вико, Чинии За Сладолед Од 5,5 Унци, Сет од 6 Нозе Чаша За Десерт За Мраз, Пудинг, Овошје И Многу Повеќе, Безбедна Машина За Миење Садови
zoom_in

Чинии за Десерт вико, Чинии За Сладолед Од 5,5 Унци, Сет од 6 Нозе Чаша За Десерт За Мраз, Пудинг, Овошје И Многу Повеќе, Безбедна

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

ТОЛКУ РАЗНОВРСНА : Користете ги овие јадења за сервирање сладолед, чоколаден мус, јогурт и овошни парфеми, мали закуски и бонбони, па дури и мартини или вашата омилена мешавина од коктели Нашите прекрасни чаши додаваат инстант допир на елеганција во секоја пригода и прават дури и наједноставниот десерт да изгледа фенси. БАЗА БЕЗ СОВЕТИ : Густа, пондерирана и цврста, основата на овој сад за сладолед за нозе е дизајнирана да обезбеди стабилност и да спречи превртување. Ги спречува оние непријатно непријатни моменти пред да се случат. ИЗГРАДЕНИ ДА ТРААТ : Изградени од густо и издржливо стакло, нашите јадења се дизајнирани да останат со вас низ години забави исполнети со забава, славенички ноќевања со сладолед и "само затоа што" топки. Доволно убаво за друштво, доволно издржливо за зафатени семејства со деца. Земете ги вашите нови јадења со сладолед денес!. ЧАШИ од 7 УНЦИ, КОМПЛЕТ од 6 : Нашите мали јадења се со вистинска големина за лажичка или две сладолед, убав дел од пудинг или освежителна овошна салата. Тие можат да работат дури и за коктели! И со сет од шест, никогаш нема да мора да се грижите дали ќе останете без чаши, дури и ако имате друштво или не сте ја воделе машината за миење садови минатата ноќ. БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : Поминувајте помалку време за перење и повеќе време правејќи ги работите што ги сакате, заедно со луѓето што ги сакате. Како да седите со пријателите над друга топка од вашето омилено замрзнато задоволство. Затоа што тоа е навистина она што животот е за сите, нели?. ТОЛКУ РАЗНОВРСНА : Користете ги овие јадења за сервирање сладолед, чоколаден мус, јогурт и овошни парфеми, мали закуски и бонбони, па дури и мартини или вашата омилена мешавина од коктели. Нашите прекрасни чаши додаваат инстант допир на елеганција во секоја пригода и прават дури и наједноставниот десерт да изгледа фенси. БАЗА БЕЗ СОВЕТИ : Густа, пондерирана и цврста, основата на овој сад за сладолед за нозе е дизајнирана да обезбеди стабилност и да спречи превртување.

Поврзани производи..