• Свеж
Богатствата НА каролина CK5579FC Chausie Црна Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, Разнобојни
zoom_in

Богатствата НА каролина CK5579FC Chausie Црна Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, Разнобојни

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена - СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи Апсорбирачки Подлоги. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Печатени ВО САД. Чаузи подароци, Чаузи колекционерски предмети, Чаузи Пена Подлога Денот На Вљубените. КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена - СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Апсорбирачки Подлоги. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Печатени ВО САД. Чаузи подароци, Чаузи колекционерски предмети, Чаузи Пена Подлога Денот На Вљубените. Пена Подлога сет од 4 кој раса специфични Чаузи уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот на Вљубените со овој декоративен комплет за Подлога за денот на Вљубените. Овој Комплет од 4 Пени е од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши.

Поврзани производи..