• Свеж
Gviewin Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус Случај 6.6 2023, [4 во 1 Заштита На Целото Тело][Тестиран Воен Пад] Мермерен Тенок Заштитен Капак На Телефонот Отпорен на Удари За Жени
zoom_in

Gviewin Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус Случај 6.6 2023, [4 во 1 Заштита На Целото Тело][Тестиран Воен Пад] Мермерен Тенок

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

[Компатибилност и Доживотна Гаранција] само компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус 5 G 6,6 инчи (2023 Ослободување) Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. Поддржува безжично полнење без да влијае на брзината на полнење. Без оглед на проблемите, ГВИЕВИН ќе ви обезбеди најпрофесионална и задоволителна услуга По Продажбата. [Заштита од пад од воено одделение] случајот Гвиевин компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Plus помина професионален тест ЗА пад НА SGS. Составен од армирана рамка, издржлив поликарбонат заден капак и меки тпу браници кои апсорбираат удари, обезбедува максимална заштита од случајни испакнатини, удари, капки и гребнатини при секојдневна употреба. [ Подигнати Рабови И Комплементарни] : Надградените покачени рамки ја штитат камерата и екранот од капки и пукнатини и гребнатини на површината. Случајот ГВИЕВИН доаѓа со Заштитник на Екранот 1 и Заштитник на Објективот на камерата 1, што може да обезбеди заштита од 360° за вашиот телефон.(Ако не сте добиле или не сте добиле пакет со испукан екран и заштитник на објективот, слободно контактирајте не преку ). [Мермерна шема Отпорна на избледување] Обработена со уникатна техника на печатење, овој случај е трајно отпорен на отпечатоци и отпорен на гребење. Мермерната шема е совршена мешавина на елеганција, мода и класика и не избледува со текот на времето. [Тенок Дизајн И Удобност зафат] GVIEWIN компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус Случај се грижи за дизајнот на пердуви на телефонот кој е лесен за држење и погоден за џеб без да биде гломазен. Прецизните исечоци обезбедуваат целосен пристап до копчињата, звучникот, камерата, портата за полнење со оригинално кликање и чувствителност. [Компатибилност и Доживотна Гаранција] само компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус 5 G 6,6 инчи (2023 Ослободување). Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. Поддржува безжично полнење без да влијае на брзината на полнење. Без оглед на проблемите, ГВИЕВИН ќе ви обезбеди најпрофесионална и задоволителна услуга По Продажбата. [Заштита од пад од воено одделение] случајот Гвиевин компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Plus помина професионален тест ЗА пад НА SGS.

Поврзани производи..