• Свеж
ДИОМР СИЛИКОНСКИ Маргаритки За Пијалоци, 3д Цвеќиња Подлога За Еднократна Употреба Силиконски Подлоги За Масичка, Канцелариско Биро, Не-Абсорбента, 6 Пакување
zoom_in

ДИОМР СИЛИКОНСКИ Маргаритки За Пијалоци, 3д Цвеќиња Подлога За Еднократна Употреба Силиконски Подлоги За Масичка, Канцелариско Биро, Не-Абсорбента,

DEN 191.84

Стока
check Во продавницата

МАРГАРИТКА : Симпатична шолја за подлога маргаритка цветна шема, совршена декорација на работната површина, многу погодна за разни прилики во канцеларии и масички за кафе МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, мек и не е лесен за деформација. Попогодно за чистење од другите подметачи,само исплакнете го со вода, и тоа не остава вкус на кафе или вино. 3Д ШЕМА : 3Д тродимензионална релјефна изработка, реална. Безобразните цветни цвеќиња се поромантични кога паѓаат под чашата за чај. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 6 Пакувања, Две од секоја големина, мали, средни и големи, секоја големина во две бои (сина, розова), како што е прикажано на сликата, тоа е она што ќе го добиете.Мал : 4х4 инчи;Среден : 6, 1х6, 1 инчи;Голем : 7, 9х7, 9 инчи. НАВРЕМЕНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : Ако имате какви било прашања во врска со производите НА ДИОМР, можете да не контактирате преку е-пошта и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите ја прави нашата примарна потрага. МАРГАРИТКА : Симпатична шолја за подлога маргаритка цветна шема, совршена декорација на работната површина, многу погодна за разни прилики во канцеларии и масички за кафе. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, мек и не е лесен за деформација. Попогодно за чистење од другите подметачи,само исплакнете го со вода, и тоа не остава вкус на кафе или вино. 3Д ШЕМА : 3Д тродимензионална релјефна изработка, реална. Безобразните цветни цвеќиња се поромантични кога паѓаат под чашата за чај. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 6 Пакувања, Две од секоја големина, мали, средни и големи, секоја големина во две бои (сина, розова), како што е прикажано на сликата, тоа е она што ќе го добиете.

Material:
Silicone
Size:

Поврзани производи..