• Свеж
Ми Недостигаш Кучка Кафе Кригла, Дното, скриена порака, тајна порака, кафе чаша, изненадување кригла, порцелан
zoom_in

Ми Недостигаш Кучка Кафе Кригла, Дното, скриена порака, тајна порака, кафе чаша, изненадување кригла, порцелан

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Оригинален дизајн кригла рака печатени по нарачка Тоа чаши за налепници со висока температура - чаши направени во 900ос - 1700на температура. микробранова печка и машина за миење садови (горната решетка) безбедно-100% . дизајн печатени трајно на едната страна на кригла како што е прикажано. Уникатен прибор за пиење одличен за подароци и секојдневна употреба; гарантирано 100% задоволство. Оригинален дизајн кригла рака печатени по нарачка. Тоа чаши за налепници со висока температура - чаши направени во 900ос - 1700на температура. микробранова печка и машина за миење садови (горната решетка) безбедно-100% . дизајн печатени трајно на едната страна на кригла како што е прикажано. Уникатен прибор за пиење одличен за подароци и секојдневна употреба; гарантирано 100% задоволство. Ми недостигаш Кучка Кафе Кригла, Дното, скриена порака, тајна порака, кафе чаша, изненадување кригла, порцелан кригла големина - 10,5 мл микробранова Печка и машина за миење садови безбедно-100% Нашите чаши се произведени на највисок можен стандард за да се обезбеди да добиете квалитетен производ со кој ќе бидете навистина задоволни. Ние ги користиме најквалитетните бои за налепници и чаши на располагање за да обезбедиме остра слика што нема да избледи или изгребе. Тоа чаши за налепници со висока температура - чаши направени во 900ос - 1700на температура.

Поврзани производи..