• Свеж
Lovejoy 69790440264 Hercuflex Fx Серија 40264 FX 3s Челик Цврст Центар, 45 mm Создаден, 149.4 mm OD, 14 mm x 3.8 mm Клуч, 91.2 Mm Должина Преку Создаден
zoom_in

Lovejoy 69790440264 Hercuflex Fx Серија 40264 FX 3s Челик Цврст Центар, 45 mm Создаден, 149.4 mm OD, 14 mm x 3.8 mm Клуч, 91.2 Mm Должина

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Обвиткани завртки Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент. 1,5° неусогласеност по мрежа на менувачот. Подобрена отпорност на корозија на прицврстувачот. Напреден дизајн на заптивки што ја засилува отпорноста на контаминација. Спојката На Херкуфлекс го зголеми номиналниот вртежен момент, поголемата максимална големина на отворот и подолг век на траење. Тој е заменлив со стандарден прирабнички интерфејс АГМА.

Поврзани производи..