• Свеж
Високо Ниво Заоблени Потпорни Ѕидови х 2 . Згради.
zoom_in

Високо Ниво Заоблени Потпорни Ѕидови х 2 . Згради.

DEN 729.60

Стока
check Во продавницата

Парчиња во кутијата : 2 1 : 76 Скала 00 Мерач, Што Има Во Кутијата : 2x Згради. Број На Модел : R7373. Парчиња во кутијата : 2. 1 : 76 Скала 00 Мерач, Што Има Во Кутијата : 2x Згради. Број На Модел : R7373. Пакет од 2x сценско Сина тула Високо Ниво Заоблени Потпорни Ѕидови како што ќе се најде поставата на насипот или железничкото сечење.

Поврзани производи..