• Свеж
Anqrp Galaxy S23 Ultra Случај, Воена Одделение Заштитен Телефон Случај Покритие Со Ротирачки Метален Прстен Kickstand [Поддршка Магнет Монтирање] Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултр?
zoom_in

Anqrp Galaxy S23 Ultra Случај, Воена Одделение Заштитен Телефон Случај Покритие Со Ротирачки Метален Прстен Kickstand [Поддршка Магнет

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

[Американски Стандард] 100% американски увоз стандард Рохс е овластен. Усвојување на водечкиот светски нано слој, изработен од безбедни и висококвалитетни материјали. Дајте ви сеопфатна заштита во секојдневната употреба на телефонот. [Компатибилен Со] телефонската кутија отпорна на удари е само За Samsung Galaxy S23 Ultra [Не За Samsung Galaxy S23 или S23 Plus]. [Заштита од воено Одделение] тестиран пад од 15 стапки [ + ]. Дизајнот на 4 агли со технологија За Воздушно Перниче нуди поголема заштита [200%€] од општите. Подигнатите усни се 0,3 мм повисоки од камерата и екранот, убаво заштитете го телефонот дури и кога сте свртени надолу. [Мултифункционален Држач За Прстени] цврстата кутија За ултра телефон S23 е дизајнирана со држач за метал со слободна ротација од 360°, одлично е што вашиот телефон е потпрен на работна маса или работна површина. Во меѓувреме, можете директно да го прикачите телефонот на магнетниот држач за автомобил со него.[Има метална плоча на задната страна, ве молиме извадете го случајот додека безжично полнење]. [Прв клиент] нашиот професионален сервисен тим е секогаш онлајн за да ви помогне, ве молиме слободно контактирајте не ако имате прашање, засекогаш е ветено задоволно решение. Магнетна Кутија. Магнетна Кутија.

Поврзани производи..