• Свеж
Мбета Долга Лента Мачка Перница Кукла Симпатична Маче Кадифен Играчка Кукла
zoom_in

Мбета Долга Лента Мачка Перница Кукла Симпатична Маче Кадифен Играчка Кукла

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Оваа плишана играчка за перници е детално изработена од супер мека ткаенина спандекс и исполнета со памук Занаетот за везење е повеќе луксузен. Целосно полнење и удобно чувство. Изработен од висококвалитетно еколошки пп памучно полнење, поудобно. Кога ќе го држите во раце, ќе се чувствувате удобно и еластично, со мазно чувство на рака и фина текстура. Оваа плишана играчка за перници е детално изработена од супер мека ткаенина спандекс и исполнета со памук. Занаетот за везење е повеќе луксузен. Целосно полнење и удобно чувство. Изработен од висококвалитетно еколошки пп памучно полнење, поудобно. Кога ќе го држите во раце, ќе се чувствувате удобно и еластично, со мазно чувство на рака и фина текстура. Категорија : плишано моделирање На кукли Категорија : Животно Без разлика дали моделирањето е цртан филм или аниме : ноанимална Класификација : метод На Препакување : нето материјал за полнење џеб : пп памучна Класификација : Кристално супер мека боја : Розова Боја : Сива Боја : Кафеава Висина : 50см0, 2кгхајт : 70см0, 4кг.

Поврзани производи..