• Свеж
3дроза Наставниците По Математика Имаат Проблеми-Кригла За Патување, 14оз., Нерѓосувачки Челик
zoom_in

3дроза Наставниците По Математика Имаат Проблеми-Кригла За Патување, 14оз., Нерѓосувачки Челик

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Наставниците по математика имаат проблеми Криглата За Патување е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Поврзани производи..