• Свеж
Бестонзон Кутија И Стапче За Јадење Бенто Преносни Контејнери За Мали Деца Двојна Закуска Стапчиња За Јадење Што Може Да Се Редат Оддел За Кампување Двојно - За Нер?
zoom_in

Бестонзон Кутија И Стапче За Јадење Бенто Преносни Контејнери За Мали Деца Двојна Закуска Стапчиња За Јадење Што Може Да Се Редат Оддел

DEN 336.64

Стока
check Во продавницата

Контејнери За Кутии Бенто : Со фина изработка, не лесни за носење и кинење, многу практични во употреба Кутија Запечатена Со храна : Премиум материјал Од Бенто Кутија Од Нерѓосувачки Челик, целосно безбеден за храна, трае со години и е целосно рециклиран. Контејнер За План за оброци : Фина изработка, непречено полирање, двослоен дизајн со рачка, лесен за носење. Пластична Кутија За Ручек : Погодна за училиште, канцеларија, за кратко патување, пикник или каде било. Кутија За Ручек Во Машина За Миење Садови : . Може да биде редење, лесен за чување, лесен за носење. Контејнери За Кутии Бенто : Со фина изработка, не лесни за носење и кинење, многу практични во употреба. Кутија Запечатена Со храна : Премиум материјал Од Бенто Кутија Од Нерѓосувачки Челик, целосно безбеден за храна, трае со години и е целосно рециклиран. Контејнер За План за оброци : Фина изработка, непречено полирање, двослоен дизајн со рачка, лесен за носење. Пластична Кутија За Ручек : Погодна за училиште, канцеларија, за кратко патување, пикник или каде било. Кутија За Ручек Во Машина За Миење Садови : . Може да биде редење, лесен за чување, лесен за носење. Пакетот Вклучува 1 х бенто кутија 1 х стапчиња за јадење 1 х лажица 1 х вилушка 1 х Карактеристики на садот за супа-капакот на кутијата бенто може да се користи како држач за телефон, погоден за употреба контејнери за кутии бенто. - и за деца и за возрасни, кутијата за ручек може да им донесе поголема погодност Контејнери За Храна За Ручек со Разделувачи.

Поврзани производи..