• Свеж
VXB Бренд Јапонија MJC-65-EWH 19mm до 32mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:32mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65
zoom_in

VXB Бренд Јапонија MJC-65-EWH 19mm до 32mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:32mm Должина Спојување:

DEN 278.40

Стока
check Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 19мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 32мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 19мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 32мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот.

Поврзани производи..