• Свеж
Телефон Случај Компатибилен Со Redmi Забелешка 10s Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение Заштита Тешки Шок-Отпорен Телефон Покритие Со Kick
zoom_in

Телефон Случај Компатибилен Со Redmi Забелешка 10s Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение Заштита Тешки

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна СО Redmi Note 10-ТИ и цврсто се вклопува над телото(Известување! ! ! : Поради големиот број модели, сликите на некои модели не се направени, ве молиме погледнете го моделот на насловот. Заштита на Целото Тело : рабовите на подигнатата рамка од 1 мм се дизајнирани околу екранот и камерата. Сите овие ефикасно го намалуваат влијанието на паѓањето и се спротивставуваат на абразија и гребнатини. Дизајнот на заградата исто така ви овозможува да ги ослободите рацете, да обезбедите практично искуство за гледање во секоја ситуација (гледање видео, видео, состанок, учење) и да постигнете идеална удобност и стабилност. 360° Ротирачки Клип За Ремен : Прикачете со помош на штипки за ремени, соодветни Компатибилни со трчање, планинарење, кампување или други спортови на отворено, заштитувајќи го телефонот од случајно пукање!. Исечоците Компатибилни со јасен пристап до сите копчиња им овозможуваат на звучниците, камерата и дупката за полнење полесен пристап до карактеристиките и капаците на Портата блокираат прашина, нечистотија и остатоци за Да направат Долг работен век. Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна СО Redmi Note 10-ТИ и цврсто се вклопува над телото.(Известување! ! ! : Поради големиот број модели, сликите на некои модели не се направени, ве молиме погледнете го моделот на насловот. Заштита на Целото Тело : рабовите на подигнатата рамка од 1 мм се дизајнирани околу екранот и камерата. Сите овие ефикасно го намалуваат влијанието на паѓањето и се спротивставуваат на абразија и гребнатини. Дизајнот на заградата исто така ви овозможува да ги ослободите рацете, да обезбедите практично искуство за гледање во секоја ситуација (гледање видео, видео, состанок, учење) и да постигнете идеална удобност и стабилност. 360° Ротирачки Клип За Ремен : Прикачете со помош на штипки за ремени, соодветни Компатибилни со трчање, планинарење, кампување или други спортови на отворено, заштитувајќи го телефонот од случајно пукање!. Исечоците Компатибилни со јасен пристап до сите копчиња им овозможуваат на звучниците, камерата и дупката за полнење полесен пристап до карактеристиките и капаците на Портата блокираат прашина, нечистотија и остатоци за Да направат Долг работен век.

Поврзани производи..