• Свеж
Футрола ЗА Футрола За ФУТРОЛА За Кожа Нокиа Ц5diи, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка, Вертикална Футрола За Мека Кожа, ?
zoom_in

Футрола ЗА Футрола За ФУТРОЛА За Кожа Нокиа Ц5diи, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка, Вертикална

DEN 843.20

Стока
check Во продавницата

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработени од најквалитетна природна мека кожа. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработена од најквалитетна природна мека Кожа Кожа е пријатна На допир Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите покажуваат долг работен век загарантиран поради силните шевови направени ??од специјални теми, ефективни дури и под тешка Употреба Кожа доволно дебела за апсорпција на текови во случај на пад.

Поврзани производи..